top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraTimus Bus

Co należy wykonać przed podróżą do Belgii? Wyjaśniamy! | Timus Bus


Witajcie!


Często pytacie o warunki wjazdu do Belgii. Na przykład, czy należy wykonać test i czy obowiązuje kwarantanna. W tym materiale odpowiemy na wasze najczęstsze pytania. Treści tu przedstawione są zgodne z obecnymi regulacjami i opierają się na informacjach dostępnych na rządowej stronie WWW.gov.pl. Zapraszamy również do polubienia naszej strony na Facebooku, ponieważ tam publikujemy filmy takie jak ten - o obostrzeniach i przepisach w krajach, które obsługujemy.

A więc zaczynamy!


Do 1 kwietnia bieżącego roku podróże w celach turystycznych do i z Belgii są zabronione.


Osoby, które planują podróż do Belgii musza posiadać oświadczenie, w którym zawarty jest powód naszego wjazdu.

Link do pobrania oświadczenia:

https://d34j62pglfm3rr.cloudfront.net/downloads/20210226_BU_Verklaring+op+eer_Finaal_EN_Goedgekeurd_Blanco.pdf


Wszystkie osoby wjeżdżające do Belgii po co najmniej 48-godzinnym pobycie w czerwonej strefie, muszą poddać się kwarantannie. Do strefy tej należą między innymi: Polska, Niemcy, Holandia, Luksemburg, Francja, Szwajcaria. Kwarantanna może zostać skrócona po uzyskaniu negatywnego testu PCR wykonanego siódmego dnia kwarantanny.


Jeżeli jest się rezydentem belgijskim to obowiązuje wykonanie testu PCR po powrocie do Belgii pierwszego i siódmego dnia kwarantanny.


Wszyscy nierezydenci, czyli osoby niezarejestrowane na pobyt stały lub czasowy, przyjeżdżający do Belgii ze strefy czerwonej, obecnie Polska, muszą okazać negatywny wynik testu na koronawirusa. Test ten powinien być wykonany maksymalnie 72 godziny przed przyjazdem w języku angielskim, niemieckim, francuskim lub niderlandzkim.


Dodatkowym wymogiem dla osób podróżujących do Belgii jest wypełnienie formularza lokalizacji pasażera w ciągu 48 godzin przed przyjazdem. Jest on wymagany jeżeli planujemy pozostać w Belgii dłużej niż 48 godzin.

Link do tego formularza:

https://travel.info-coronavirus.be/public-health-passenger-locator-form


Wszystkich naszych klientów uspokajamy i informujemy, że podróże z nami odbywają się stale bez żadnych problemów i komplikacji.

Zdajemy sobie też sprawę z tego, że niektóre przepisy nie są wprost zrozumiałe i proste w interpretacji, dlatego jeżeli macie jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu z nami wysyłając wiadomość na Facebooku lub dzwoniąc pod numer telefonu: 786 203 474.


Zapraszamy do udostępniania i lajkowania tego materiału, aby jak największej ilości osób pomóc w odnalezieniu się w obecnych przepisach, które dotyczą podróży nie tylko do i z Belgii, ale również Polski, Niemiec, Holandii, Luksemburga i Szwajcarii.

 

Chcesz zarezerwować przejazd?

Kliknij w link poniżej!

https://www.timusbus.com/formularz

lub zadzwoń na nr tel. +48 786 203 474

POLSKA NIEMCY BELGIA HOLANDIA SZWAJCARIA

 

Timus Bus - Przewozy międzynarodowe osób i paczek

Tel.: +48 786 203 474

WhatsApp: 786203474

E-mail: timusbus@gmail.com

Witryna: www.timusbus.com/

Instagram: timusbus

YouTube: www.youtube.com/channel/UCBPO5vbeE9DR91IbHQbE03A102 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page