top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraTimus Bus

Kontrole na granicach? Niezrozumiałe przepisy? Sprawdź! Polska Niemcy Belgia Holandia| Timus Bus

Dzień dobry.


W tym krótkim materiale opowiemy o aktualnych kontrolach na granicach Polski, Niemiec, Belgii, Holandii, Luksemburga i Szwajcarii.


Na wstępie chcemy wspomnieć, że wymienione państwa nie prowadzą wzajemnych regularnych kontroli. Zdarzają się zatrzymania wyrywkowe, lecz również nie są to częste przypadki. Dotyczy to podróży z i do wymienionych wcześniej krajów. Każde państwo ustala własne przepisy dotyczące wjazdu i obowiązków co do podróżujących. Jeszcze bardziej skomplikowane jest to w przypadku Niemiec, ponieważ tam nakazy i zakazy mogą różnić się w poszczególnych landach.

Jeżeli chcesz sprawdzić obecnie panujące przepisy w danym państwie, to napisz do nas wiadomość na Facebooku, polub naszą stronę i udostępnij ten materiał. W zamian wyślemy wykaz obowiązków, nakazów i zakazów panujących w danym kraju.

A jak wygląda przejazd tranzytem przez Niemcy?

W takim przypadku mamy możliwość podróży bez elektronicznej Niemieckiej rejestracji wjazdu i bez posiadania negatywnego wyniku testu.


Wiemy o tym, że niektóre ograniczenia i obowiązki są dosyć skomplikowane. Dlatego, w razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji!


Aby być na bieżąco ze zmieniającymi się obostrzeniami i przepisami zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku! Publikujemy tam wszystkie najistotniejsze informacje!


Nie spodziewaliśmy się również tak dużego zainteresowania przejazdami z Nami. Aż 91% pasażerów wybiera naszą firmę ze względu na wiedzę o bezpiecznym i legalnym podróżowaniu.

Dziękujemy za zaufanie!

 

Chcesz zarezerwować przejazd?

Kliknij w link poniżej!

https://www.timusbus.com/formularz

lub zadzwoń na nr tel. +48 786 203 474

POLSKA NIEMCY BELGIA HOLANDIA SZWAJCARIA

 

Timus Bus - Przewozy międzynarodowe osób i paczek

Tel.: +48 786 203 474

WhatsApp: 786203474

E-mail: timusbus@gmail.com

Witryna: www.timusbus.com/

Instagram: timusbus

YouTube: www.youtube.com/channel/UCBPO5vbeE9DR91IbHQbE03A289 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page