top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraTimus Bus

SMS-y o kwarantannie i testach od niemieckiego rządu • Testy do samodzielnego wykonania | Timus Bus

Witam!


Dzisiejszy materiał dotyczyć będzie 2 nowych, krótkich informacji dotyczących Niemiec.

Pierwszym tematem są automatyczne SMS-y na temat aktualności o korona wirusie podczas wjazdu do Niemiec. Drugą informacją jest dopuszczenie w Niemczech do użytku testów na koronawirusa do samodzielnego wykonania.


Jeżeli chodzi o wspomniane SMS-y to dotyczą one przepisów na temat wjazdu do Niemiec. Wysyłane są od 1 marca 2021 r. przez niemieckich operatorów sieci komórkowych. Otrzymują je osoby nie tylko wjeżdżające do Niemiec, ale również przebywające na terenie Niemiec i korzystające z karty polskiego operatora lub mieszkające blisko niemieckiej granicy w Polsce. Nie musicie się zatem niepokoić, że taka wiadomość, może okazać się wirusem lub że zostaliście w jakiś sposób wyśledzeni przez Niemieckie instytucje i czekają was kontrole. Wiadomości takie wysyłane są tylko w celu informacyjnym.


Drugim tematem jest dopuszczenie do użytku w Niemczech trzech testów do samodzielnego wykonania. Są to testy antygenowe, które można przeprowadzić w domu. Informacje szczegółowe o ich nazwach podane zostały w komentarzu i opisie tego filmu. Ważną informacją jednak jest to, że tylko trzy takie testy dostały zezwolenie od odpowiedniej instytucji. Inne rodzaje mogą być wykonywane tylko przez odpowiednio wykwalifikowany personel.

Testy do samodzielnego wykonania będzie można kupić prawdopodobnie od 9 marca w sieci drogerii DM (diem). Są już natomiast dostępne do nabycia przez Internet. Pamiętajcie jednak przed złożeniem jakiegokolwiek zamówienia, czy na pewno są to produkty zaakceptowane przez Federalny Instytut Leków i Wyrobów Medycznych.


Testy w Niemczech do samodzielnego wykonania:

· „Clinitest Rapid Covid-19 Self-Test” firmy Healgen Scientific LLC,

· „Rapid SARS-CoV-2 Antigen Test Card” firmy Xiamen Boson Biotech

· „Lyher Covid-19 Antigen-Schnelltest (Nasal)” firmy Hangzhou Laihe Biotech


Jeżeli macie jakiekolwiek pytania to zapraszamy do kontaktu z nami wysyłając wiadomość na Facebooku lub dzwoniąc pod numer telefonu: 786 203 474.

Zapraszamy do udostępniania i lajkowania tego materiału, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o zmieniających się przepisach i obostrzeniach w państwach takich jak Polska, Niemcy, Belgia, Holandia, Szwajcaria czy Luksemburg.

 

Chcesz zarezerwować przejazd?

Kliknij w link poniżej!

https://www.timusbus.com/formularz

lub zadzwoń na nr tel. +48 786 203 474

POLSKA NIEMCY BELGIA HOLANDIA SZWAJCARIA

 

Timus Bus - Przewozy międzynarodowe osób i paczek

Tel.: +48 786 203 474

WhatsApp: 786203474

E-mail: timusbus@gmail.com

Witryna: www.timusbus.com/

Instagram: timusbus

YouTube: www.youtube.com/channel/UCBPO5vbeE9DR91IbHQbE03A41 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page