top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraTimus Bus

Wjazd do Szwajcarii - od 20 maja 21r. zmiana przepisów! | Timus Bus

Zaktualizowano: 9 cze 2021

Dzień dobry!

Dzisiaj opowiem o zmianach przepisów dotyczących wjazdu do Szwajcarii. Na szczęście są to zmiany dobre dla osób planujących podróż.


19 maja 2021 r. Polska została usunięta z listy krajów o podwyższonym ryzyku w Szwajcarii. Zmienia to całkowicie obowiązki jakie należy wykonać wybierając się do tego kraju od dnia 20 maja.


Przypominamy, że wszystkie zmiany przepisów dotyczących podróży między Polską, Niemcami, Belgią, Holandią, Szwajcarią i Luksemburgiem znajdziecie na naszej stronie na Facebooku, dlatego zachęcamy Was do jej polubienia. A teraz do sedna:

Wjeżdżając do Szwajcarii autem osobowym, rowerem lub pieszo nie trzeba już wykonywać czynności do tej pory obowiązkowych. Przypominam tylko, że auto osobowe to pojazd przeznaczony konstrukcyjnie do przewozu nie więcej niż 9 osób.

Do tej pory wjeżdżając do Szwajcarii należało zarejestrować swój wjazd na odpowiedniej stronie internetowej, posiadać negatywny wynik testu, odbyć kwarantannę i zgłosić się do odpowiednich władz kantonalnych. Obecnie podróżując wcześniej wymienionymi środkami transportu nie trzeba już wykonywać tych czynności.


Jeżeli czegoś nie rozumiesz lub nasuwa Ci się jakieś pytanie to zadaj je w komentarzu, a ja postaram się na nie odpowiedzieć. Tak jak już nie raz wspominałem, przepisy często się zmieniają i nie są łatwe w interpretacji, dlatego aby pomóc w ich zrozumieniu na naszej stronie na Facebooku publikujemy materiały takie jak ten.

Napisz w komentarzu czy była to dla Ciebie istotna wiadomość, ponieważ jest to dla nas informacja zwrotna, czy powinniśmy nadal nagrywać takie materiały.

Dziękuję i pozdrawiam!

Dokładne przepisy, oraz wymogi dotyczące podróży, na przykład samolotem lub autobusem znajdują się na poniższych stronach internetowych:Chcesz zarezerwować przejazd?


Kliknij w link poniżej!

https://www.timusbus.com/formularz

lub zadzwoń na nr tel. +48 786 203 474


POLSKA NIEMCY BELGIA HOLANDIA SZWAJCARIA


Timus Bus - Przewozy międzynarodowe osób i paczek


Tel.: +48 786 203 474

WhatsApp: 786203474

E-mail: timusbus@gmail.com

Witryna: www.timusbus.com

Instagram: timusbus

YouTube: www.youtube.com/channel/UCBPO5vbeE9DR91IbHQbE03A

243 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page