top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraTimus Bus

Zmiany w rozporządzeniu z dnia 22.02.2021! Czy obowiązują pasażerów podróżujących z nami?-Timus Bus

Dzień dobry!


Nagrywamy krótkie wyjaśnienie zmian, które zostały wczoraj wprowadzone, czyli 22 lutego 2021 r. w rozporządzeniu o określonych ograniczeniach, nakazach i zakazach w związku z wystąpieniem stanu epidemii.


Pojawia się wiele nieprawdziwych informacji jakoby granice Polski miały być zamknięte. Również niektóre osoby powtarzają słowa wypowiedziane w dniu wczorajszym w mediach przez ministrów. Nawiązują one do zamknięcia, czy też kontroli granic z Czechami, Słowacją i Niemcami.


Faktem tak naprawdę jest, że do rozporządzenia wprowadzone zostały zmiany, jednak dotyczą one głównie osób uczących się w państwach sąsiadujących i ich opiekunów. W zmianach tych nie ma, żadnej informacji o zamykaniu granic z jakimkolwiek państwem. Nie zmieniły się również obowiązki, które należy spełnić podczas wjazdu do Polski. Uspokajamy więc wszystkich naszych pasażerów. Podróże nadal będą się odbywać tak jak do tej pory.

Zachęcamy do polubienia naszej strony na Facebooku, ponieważ publikujemy tam materiały właśnie takie jak ten. Dotyczą one zmieniających się przepisów i obowiązków osób podróżujących między Polską, Niemcami, Belgią, Holandią, Szwajcarią i Luksemburgiem.

 

Chcesz zarezerwować przejazd?

Kliknij w link poniżej!

https://www.timusbus.com/formularz

lub zadzwoń na nr tel. +48 786 203 474

POLSKA NIEMCY BELGIA HOLANDIA SZWAJCARIA

 

Timus Bus - Przewozy międzynarodowe osób i paczek

Tel.: +48 786 203 474

WhatsApp: 786203474

E-mail: timusbus@gmail.com

Witryna: www.timusbus.com/

Instagram: timusbus

YouTube: www.youtube.com/channel/UCBPO5vbeE9DR91IbHQbE03A
12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page