top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraTimus Bus

Zwolnienie z kwarantanny dla osób po COVID-19 przyjeżdżających do Polski | Timus Bus

Dzień dobry!


12 marca wprowadzone zostały zmiany w rozporządzeniu obowiązującym w Polsce. Chodzi o powiększenie grupy osób zwolnionych z kwarantanny podczas wjazdu do Polski. Do tej pory, zgodnie z przepisami, domowa izolacja nie dotyczyła osób, które wjeżdżają do Polski i posiadają negatywny wynik testu na koronawirusa, wykonany w okresie nie później 48 godzin przed wjazdem.


Zmiany w rozporządzeniu wprowadzają jednak zwolnienie z kwarantanny również dla osób które zakończyły izolację w warunkach domowych lub hospitalizację z powodu zakażenia koronawirusem, nie później niż 6 miesięcy przed dniem przekroczenia Polskiej granicy.

Pamiętać jednak należy, że w razie kontroli mamy obowiązek przedstawić funkcjonariuszowi Straży Granicznej dowód naszego zwolnienia z kwarantanny. Musi do być na przykład negatywny wynik testu w języku polskim, albo angielskim lub dokument potwierdzający izolację lub hospitalizację z powodu zakażenia wirusem.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania to zapraszam do kontaktu z nami wysyłając wiadomość na Facebooku lub dzwoniąc pod numer telefonu: 786 203 474.


Jeżeli nie chcesz pominąć żadnej ważnej zmiany w przepisach dotyczących podróży z i do Polski, Niemiec, Holandii, Belgii, Luksemburga i Szwajcarii to polub naszą stronę na Facebooku!

 

Chcesz zarezerwować przejazd?

Kliknij w link poniżej!

https://www.timusbus.com/formularz

lub zadzwoń na nr tel. +48 786 203 474

POLSKA NIEMCY BELGIA HOLANDIA SZWAJCARIA

 

Timus Bus - Przewozy międzynarodowe osób i paczek

Tel.: +48 786 203 474

WhatsApp: 786203474

E-mail: timusbus@gmail.com

Witryna: www.timusbus.com/

Instagram: timusbus

YouTube: www.youtube.com/channel/UCBPO5vbeE9DR91IbHQbE03A12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page